Фільтр
  • Потужність (Ват)
  • Колір освітлення (К)
Уточнити пошук

Офісне та адміністративне освітлення

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 1200мм 25W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-25W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 15W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-15W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 25W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-25W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 38W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-38W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Офісне та адміністративне освітлення

Офісно адміністративне освітлення - економія, довговічність, безпека

Кожна компанія, організація, державна установа потребує якісного освітлення. Воно створює комфортне середовище для співробітників, формує сприятливу робочу атмосферу, сприяє виконанню різних трудомістких завдань. Разом з тим, освітлення офісних / адміністративних будівель повинно бути економним, довговічним і безпечним. Перед тим як купити світильники для освітлення приміщень адміністративних, офісних, торгових точок (магазинів, супермаркетів), розважальних центрів необхідно визначитися з технічними особливостями освітлювального обладнання.

Грамотно вбудоване професійне торгово офісне освітлення формує кращі умови для роботи в будь-який час доби, знижує навантаження на очі, не втомлює персонал. Світлове обладнання повинно бути максимально наближеним до природного освітлення. За рахунок цього ефективність роботи співробітників значно підвищиться, що сприятливо позначиться на Вашому бізнесі.

Організація світлодіодного освітлення адміністративних, офісних та громадських приміщень

Ви вирішили купити офісні світильники? Кращим вибором в цьому випадку буде світлодіодне освітлення приміщень. Дана світлотехніка виготовлена у вигляді підвісних і пристельових конструкцій. Підходить для будь-яких адміністративних і офісних будівель в Рівному, не залежно від чисельності співробітників і площі. Світильники офісні стельові led гарантовано забезпечують якість освітлення прийомних, робочих кабінетів, місць загального користування. Стильний і елегантний дизайн, в якому виготовлено сучасне світлодіодне офісне освітлення, відмінно підкреслить діловий стиль приміщень.

Офісне стельове освітлення необхідно встановлювати з рівномірним і яскравим світловим потоком. Можливий вмонтований або накладний монтаж. Важливо враховувати тип робочих зон, де встановлюється світлотехніка. У прийомних, місцях відпочинку персоналу краще використовувати прилади з теплим м'яким світлом для створення більш затишної і комфортної атмосфери. У робочих кабінетах, переговорних необхідно використовувати офісні світильники холодного світла для концентрації уваги, максимальної мобілізації співробітників.

Офісні енергоефективні світлодіодні світильники від Рівне LED

Компанія "Рівне LED" займається власним виробництвом офісних світлодіодних ламп. Ми пропонуємо високої якості, надійну світлотехніку, що відрізняється тривалим терміном експлуатації. Головними перевагами нашої продукції є:

  1. Економічність.Світильник світлодіодний для внутрішнього освітлення адміністративних, офісних будівель споживає мало електроенергії, не перевантажує загальну мережу. Перехід від звичайних люмінесцентних світильників типу 4х18 до світлодіодних лед ламп зменшує в 3 рази споживання енергії, формує освітленість вище на 15-20%.
  2. Безпека. Конструкція офісних світлодіодних світильників лед задовільняє всім вимогам пожежної та електробезпеки. За способом захисту від ураження електричним струмом світильник відноситься до класу 1 по ДСТУ IEC 60598-1-2002 - I. Відповідає нормам освітлення офісних та адміністративних приміщень.
  3. Довгостроковість. Офісні лампи здатні безперервно працювати не менше 50 000 годин, не потребують техобслуговування.
  4. Стильний дизайн. Світлове обладнання для офісів створено в сучасному елегантному дизайні, чудово підходить для будь-якого інтер'єру.
  5. Екологічність. Світильники для внутрішнього офісного і адміністративного світлодіодного освітлення не містять ртуті, тому для їх утилізації не потрібно спеціальних умов.

В каталозі нашого інтернет-магазину "Рівне LED" Ви можете підібрати необхідні офісні світильники для приміщень різних площ і призначення. Світильник безпосередньо кріпиться до плоскої поверхні стелі або встановлюється на систему підвісної стелі типу Армстронг. У виробництві використовується розсіювач типу колотий лід, ромб, призма. Надається гарантія до 5 років.Купити енергозберігаюче світлодіодне офісне освітлення необхідного рівня кольоропередачі та світлового потоку Ви можете у нас.

Світлодіодні офісні та адміністративні світльники виробництва Рівне LED на відміну від китайських світилькиків значно нижче споживають електроенергії. При цьому, ефективність світлотехніки вища в 2 рази. За результатами випробувань якість світла та світловий потік набагато перевищують аналогічні показники китайських світлодіодних ламп.

Ціна на світлодіодне офісне освітлення в Рівному доступна для кожного. Вкладені кошти швидко окупляться завдяки можливості значної економії електроенергії. Якщо Ви звернетеся до нас, ми забезпечимо комплексне світлодіодне освітлення в офісних та адміністративних будівлях, бізнес-центрах, великих бізнес-структурах або приміщеннях невеликих компаній.

На сайті також можна замовити високоякісне промислове та складське освітлення, led лампочки та освітлення торговельних приміщень.