Фільтр
  • Потужність (Ват)
  • Колір освітлення (К)
Уточнити пошук

Освітлення торговельних приміщень

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 1200мм 25W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-25W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 15W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-15W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 25W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-25W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL Armstrong LED 38W (панель)
Світлодіодний (LED) світильник RVL-Armstrong-LED-38W, призначений для освітлення офісно-адмініс..
Світлодіодний світильник RVL PROM LED 40W ip65
Світлодіодний (LED) світильник RVL-PROM-LED-40W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 100W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-200W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 150W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-200W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 200W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-200W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 50W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-50W Найменування Од. ви..
Освітлення торговельних приміщень

Професійне освітлення торговельних площ і магазинів

Правильно підібрані і встановлені світильники для торгових приміщень стимулюють відвідувачів до здійснення покупок. Наприклад, при занадто тьмяному або, навпаки, яскравому світлі клієнти можуть відчути дискомфорт. І навпаки, рівномірне оптимальне по світловипромінюванню освітлення торгового залу сприятливо впливає на самопочуття покупців, концентрацію їх уваги, налаштовує людей на шопінг. Для цього найкраще підходять професійні світлодіодні світильники. 

Вибір освітлення залежить від специфіки торгового залу. Оптимальним варіантом для освітлення великих підприємств є світлодіодна стрічка підсвічування торговельної площі. Система освітлення зі спрямованим світловим потоком встановлюється по всьому периметру магазина, супермаркета. Спеціальна конструкція світлотехніки забезпечує рівномірний розподіл світла. Важливу роль відіграє також локальне штучне освітлення, яке вигідно представляє і виділяє продукцію, привертає увагу клієнтів (освітлення вітрин, прилавків). Ви можете змінювати світлові акценти і варіювати освітлення демонстраційних місць. Грамотно спроектована система підсвічування в магазині, торговому центрі підвищує їх економічну ефективність і конкурентоспроможність.

У невеликих камерних приміщеннях проробляється ціла концепція освітлення як елемент інтер'єру. У таких випадках більш важливим є створення приємної атмосфери, дотримання індивідуальності бутика, галереї. Безпосередньо, перед покупкою світлодіодних світильників, звертайте увагу на колірну температуру і тип ламп, щоб сформувати комфортні умови для відвідувачів. При правильному проектуванні світлове обладнання гармонійно виглядає в будь-який час доби.

Чому краще вибирати світлодіодне освітлення торгових приміщень?

В останні роки торгове світлодіодне освітлення стало дуже популярним за рахунок підвищеної надійності, безпеки і економічної ефективності. Світильники led використовуються для освітлення торгових центрів, розважальних комплексів, підприємств громадського харчування, підсобних і складських приміщень, виставкових залів, невеликих бутиків і магазинів, а також окремих товарів, полиць, стелажів і вітрин. Головними перевагами світлового обладнання є:

  1. Економічність. Світлодіодні світильники для торгових приміщень економлять до 70% електроенергії в порівнянні з іншими джерелами світла. При їх експлуатації зменшується навантаження на загальну мережу, вивільняються додаткові потужності підприємства.
  2. Безпека. Освітлення торговельних залів призначене для використання на різних об'єктах. При виготовленні світильників Рівне LED, дотримані всі норми електро- і пожежної безпеки. За способом захисту від ураження електричним струмом обладнання відноситься до класу 1 по ДСТУ IEC 60598-1-2002 - I.
  3. Висока якість. Світильник світлодіодний забезпечує постійний рівний світловий потік, сила якого залежить від колірної температури лампи лед (вiд 2500 до 15800 Лм). У порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками формують освітленість вище на 15-20%. Світлотехніка не випромінює надлишкового тепла, лампи світять яскраво без темних плям і мерехтінь.
  4. Тривалий термін експлуатації. Світлодіодне освітлення торгового залу, магазину використовується понад 50 000 годин. За весь термін служби зберігають первісну яскравість, не вимагають техобслуговування і ремонту.

Торгові світлодіодні світильники від компанії "Рівне LED"

Інтернет-магазин Рівне LED займається виробництвом професійних світильників для магазинів, сумермаркетів. Ми пропонуємо світлове обладнання різної модифікації в залежності від специфіки торговельного об'єкту. Головними перевагами нашої продукції є висока якість і надійність. У виробництві використовуються першокласні комплектуючі, строго дотримується весь технологічний процес. Для надійної фіксації монтаж лед світильника здійснюється на плоску поверхню стін, стель або систему підвісної стелі типу Армстронг. Підключається до мережі через клемник.

На сайті також представлене професійне освітлення АЗС, промислове і складське освітлення.

Замовити і купити світильники світлодіодні для торгових приміщень, магазинів, залів в Рівному Ви можете у нас за найвигіднішою ціною.