Фільтр
  • Потужність (Ват)
  • Колір освітлення (К)
Уточнити пошук

Промислове та складське освітлення

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Світлодіодний світильник RVL PROM LED 40W ip65
Світлодіодний (LED) світильник RVL-PROM-LED-40W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 100W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-200W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 100W AZS
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-100W-AZS Найменування О..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 150W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-200W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 200W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-200W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 500W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-500W Найменування Од. в..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 50W
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-50W Найменування Од. ви..
Світлодіодний світильник RVL UFO LED 50W AZS
Світлодіодний (LED) світильник RVL-UFO-LED-50W-AZS Найменування Од..
Промислове та складське освітлення

Сфера використання і призначення промислового складського led освітлення

Важливим фактором, який визначає якість виробництва є промислове складське освітлення. Критерії відбору цього світлообладнання перевищують аналогічні параметри торгового, побутового освітлення. Причиною є важкі експлуатаційні умови, значні площі та ін.. Високоефективні світильники промислові формують якісно освітлену обстановку, сприятливо впливають на пильність і активність персоналу.

На сьогодні, одним з найбільш перспективних напрямків щодо освітлення промислових приміщень/об'єктів є світлодіодні світильники. При правильній установці складські (промислові) світлодіодні лампи створюють ідеально комфортні умови праці, забезпечують увагу і безпеку співробітників. Характеризуються підвищеною надійністю, продуктивністю, потужністю світлового потоку. Професійні промислові системи освітлення в порівнянні з традиційними джерелами світла економлять до 70% електроенергії. За рахунок цього, Ви значно знижуєте витрати на освітлення великої території підприємства і, як результат, підвищуєте прибутковість.

Світлодіодні світильники для промислового складського освітлення служать для:

Тех. характеристики і особливості світлодіодних ламп промислового освітлення

Промислові прожектори і світильники для освітлення складу виробляються за сучасними технологіями, відповідають всім будівельним нормам. Не дивлячись на високу вартість, витрачені кошти окупаються за короткий час. Вибираючи світлообладнання, враховуйте наступні критерії:

1. Енергоефективність. Світлодіодні світильники для складу, промислових приміщень відрізняються потужним світловим потоком. Завдяки цьому не потрібно багато освітлювальних приладів для освітлення великого простору. Світлотехніка забезпечує оптимальне розсіювання світла по всій території, без тіньових зон.

Світлодіоди зі світловим потоком до 3500 Лм часто використовуються для освітлення супер- / гіпермаркетів, з 3500-9000 Лм підійдуть для підсобних приміщень / складів, з потоком світла від 9000-15000 Лм стануть відмінним рішенням для якісного освітлення великих виробничих будівель, промислових територій. Світлодіодні світильники не перевантажують електромережу. Звільняють значні потужності підприємства, які можна використовувати на підключення іншого обладнання.

2. Стійкість до зовнішніх впливів. Практично на кожному виробництві, складі спостерігаються різноманітні вібрації, що є наслідком роботи обладнання і руху вантажних машин. Звичайні світильники дуже чутливі до зовнішніх механічних впливів. Це впливає на якість їх роботи, а також термін експлуатації. Корпус світлодіодних ламп промислового освітлення виконаний з алюмінію, відрізняється підвищеною стійкістю до вібрацій. Прилади працюють без мерехтінь і пульсацій, миттєво включаються.

3. Колір світла. Лампи, які ми використовуємо для побутового освітлення за кольором не підходять для освітлення складських / промислових приміщень через занадто слабкий діапазон передачі кольору. Промислові світлодіодні світильники мають холодне світло, колір - білий (4000-5000К), який є ідеальним для освітлення будь-якого складу або підприємства. Такий колір досить яскравий, інтенсивний, забезпечує відмінну видимість.

4. Високий рівень захисту. Світлодіодне промислове освітлення належить до класу захисту IP65 і вище. Спеціальна конструкція перешкоджає попаданню вологи і пилу всередину пристроїв. Завдяки цьому прилади можна також використовувати для освітлення вулиць і доріг.

5. Екологічність. У виробництві складських світлодіодних світильників не використовуються важкі метали і ртуть, тому не потрібні спец. умови утилізації.

Світлодіодне освітлення промислових складських приміщень від Рівне LED

Компанія "Рівне LED" випускає потужні світлодіодні світильники для промислових складських приміщень тільки з високоякісних комплектуючих. Корпус виготовляється з алюмінію, легкий, стійкий до перенагрівання. Монтаж здійснюється за допомогою спец. кронштейна. Тип кріплення - стельовий.

Світлотехніка пройшла попереднє тестування. Ми гарантуємо довгий термін експлуатації світлодіодних прожекторів і світильників (не менше 50000 годин). На всю світлотехніку надається гарантія. Таким чином, Ви можете забути про проблему частої заміни перегорілих ламп. На сайті інтернет-магазину "Рівне LED" також представлено освітлення паркінгів, вуличне, дорожнє (магістральне) освітлення та інше світлове обладнання за доступною ціною.

Купити промислове світлодіодне освітлення Рівне LED - означає інвестувати в безпеку, високу якість освітлення, значну економію коштів!