Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W-КУ-01-УХЛ1

Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W-КУ-01-УХЛ1
Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W-КУ-01-УХЛ1 Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W-КУ-01-УХЛ1 Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W-КУ-01-УХЛ1 Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W-КУ-01-УХЛ1
Виробник Rivne Led
Модель: RVL-ST-LED-30W

Світлодіодний (LED) світильник RVL-ST-LED-30W

Найменування

Од. вим.

Значення

Примітки

Напруга живлення, АС, 50 Гц

В

220

100-305

Споживана активна потужність

Вт

30

 

Коефіцієнт потужності, cosϕ

>

0,95

 

Світловий потік

Лм

4290

в залежності від колірної температури  LED

Колірна температура

K

5000

по замовленню може бути 2200-6500

Індекс кольоропередачі, Ra

>

70

по замовленню може бути >80, >90

Тип КСС

 

широка

 

Клас  енергозбереження

 

А++

 

Ступінь захисту

 

IP67

 

 

Конструкція світильника задовольняє вимогам електро- і пожежної безпеки.

 

ies-файл RVL-ST-LED-30W

 

Світильник світлодіодний RVL-ST-LED-30W - виготовлений за сучасними технологіями компанією Рівне LED. Використовується для освітлення доріг та вулиць, паркових зон, площ і тротуарів, територій АЗС, вокзалів, паркінгів, а також прибудинкових територій. Світлове обладнання формує ідеальні умови для зовнішнього освітлення, значно скорочує витрати на оплату електроенергії.

Професійний світлодіодний ліхтар RVL-ST-LED-30W складається із симетрично розташованих невеликих SMD світлодіодів Lumileds. Рівномірний розподіл тепловідводу з діодів захищає пристрій від перегріву.

Корпус виготовлений із алюмінію, досить легкий, сприяє максимальній тепловіддачі і стійкості до зовнішніх впливів та вібрацій. Світловий потік становить 4300 Lm, що забезпечує високу енергоефективність випромінюваного світла. Світлообладнання споживає небагато електроенергії - 30 Вт.

Вбудована оптика світильника світлодіодного RVL-ST-LED-30W відповідає новітнім стандартам. Світлові промені цілісно збираються і спрямовуються під певним кутом. Завдяки цьому формується широка крива сила світла з високим рівнем кольоропередачі, без неосвітлених темних плям на дорозі і мерехтінь. Коефіцієнт кольоропередачі (CRI) становить >70 Ra, що гарантує чудову видимість в будь-який час доби. Кольори освітлюваних територій/об'єктів сприймаються саме такими, якими ми їх бачимо при денному світлі, приємні для сприйняття людським оком.

Світлодіодний світильник RVL-ST-LED-30W для вуличного, дорожнього освітлення виготовлений в сучасному дизайні. Монтується на стовп, щоглу або поверхню будівлі за рахунок спеціального кріплення (кронштейна). Габаритні розміри (д/ш/в)  - 366/235/85 мм. Правильне встановлення світлотехніки оптимально розсіює світло, не засліплює водіїв і пішоходів. Таким чином, підвищується безпека автомобілістів в місцях з поганою видимістю та в пізній час доби.

Клас захисту світлодіодного фонаря моделі RVL_ST_LED_30W - IP67. Покращена конструкція перешкоджає попаданню пилу та рідини всередину пристрою. Світлотехніка працює в розширеному температурному діапазоні -40 ...+60°С. Термін експлуатації гарантовано становить 100 000 год. У виробництві світильника не використовується ртуть, важкі метали, тому не потребується спец. утилізація. Товар попередньо пройшов тестування, відповідає всім будівельним стандартам. Надається гарантія до 10 років.