Фільтр
  • Потужність (Ват)
  • Світловий потік (люмен)
  • Колір освітлення (К)
Уточнити пошук

Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W-КУ-01-УХЛ1

Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W-КУ-01-УХЛ1
Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W-КУ-01-УХЛ1 Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W-КУ-01-УХЛ1 Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W-КУ-01-УХЛ1 Вуличний світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W-КУ-01-УХЛ1
Виробник Rivne Led
Модель: RVL-ST-LED-60W
Характеристика Значення
1 Потужність 60 Вт
2 Світловий потік 6600 Lm
3 CRI >85%
4 Розміри 432x160x90 мм
5 Захист IP65

 

Світильник світлодіодний RVL-ST-LED-60W - виготовлений за сучасними технологіями компанією Рівне LED. Використовується для освітлення доріг та вулиць, паркових зон, площ і тротуарів, територій АЗС, вокзалів, паркінгів, а також прибудинкових територій. Світлове обладнання формує ідеальні умови для зовнішнього освітлення, значно скорочує витрати на оплату електроенергії.

Конструктивні характеристики:

  1. Професійний світлодіодний ліхтар RVL-ST-LED-60W складається із симетрично розташованих невеликих SMD світлодіодів (фірми Philips ). Рівномірний розподіл тепловідводу з діодів захищає пристрій від перегріву.
  2. Корпус виготовлений із алюмінію, досить легкий, сприяє максимальній тепловіддачі і стійкості до зовнішніх впливів та вібрацій.
  3. Світловий потік становить 6600 Lm, що забезпечує високу енергоефективність випромінюваного світла. Світлообладнання споживає небагато електроенергії - 60 Вт.
  4. Використовується блок живлення виробництва провідної світової компанії Mean Well .
  5. Вбудована оптика світильника світлодіодного RVL ST LED 60W відповідає новітнім стандартам. Світлові промені цілісно збираються і спрямовуються під певним кутом. Завдяки цьому формується широка крива сила світла з високим рівнем кольоропередачі, без неосвітлених темних плям на дорозі і мерехтінь.
  6. Коефіцієнт кольоропередачі (CRI) становить 85 Ra, що гарантує чудову видимість в будь-який час доби. Кольори освітлюваних територій/об'єктів сприймаються саме такими, якими ми їх бачимо при денному світлі, приємні для сприйняття людським оком.

Світлодіодний світильник RVL-ST-LED-60W для вуличного, дорожнього освітлення виготовлений в сучасному дизайні. Монтується на стовп, щоглу або поверхню будівлі за рахунок спеціального кріплення (кронштейна). Габаритні розміри (д/ш/в) - 432/160/90 мм. Правильне встановлення світлотехніки оптимально розсіює світло, не засліплює водіїв і пішоходів. Таким чином, підвищується безпека автомобілістів в місцях з поганою видимістю та в пізній час доби.

Клас захисту світлодіодного фонаря моделі RVL-ST-LED-60W - IP65. Покращена конструкція перешкоджає попаданню пилу та рідини всередину пристрою. Світлотехніка працює в розширеному температурному діапазоні -40 ...+60°С. Термін експлуатації гарантовано становить 50 000 год. У виробництві світильника не використовується ртуть, важкі метали, тому не потребується спец. утилізація. Товар попередньо пройшов тестування, відповідає всім будівельним стандартам. Надається гарантія до 5 років.